LV EN
My working place

ENG: Par sīkdatņu izmantošanu

ENG: Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot portāla kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai (astotā daļa) , kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti; vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā (sestā daļa).

ENG: Kas ir sīkdatne?

ENG: Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Google Analytics

ENG: Šajā mājaslapā tiek izmantotas uzņēmuma „Google Inc” programmas „Google Analytics radītas teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt apmeklētāju darbības interneta vietnē www.geolatvija.lv. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.

ENG: Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat www.geolatvija.lv, tiek nosūtīta uz „Google” serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html) Google minēto informāciju izmantos,lai VRAA vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

ENG: Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju (dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli) Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā tiek saīsināta un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros.

ENG:VRAA sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes www.geolatvija.lv apmeklētājiem.

ENG:Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881 vai http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de) papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

ENG: Sīkdatņu veidi

ENG: Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Mājas lapa www.geolatvija.lv izmanto sekojošas Veiktspējas/analītiskās un funkcionālās sīkdatnes:

ENG:MērķisApraksts
ENG:Obligāti nepieciešamāsSīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās sniegtās iespējas ķā arī identificēties.
ENG: Veiktspējas/analītiskās sīkdatnesSīkdatnes, kas uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto šo mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.
ENG: Funcionālās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu utml) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.

ENG: Veiktspējas/analītiskās un funkcionālās sīkdatnes, kas izmantotas www.geolatvija.lv mājas lapā

ENG:NosaukumsMērķisKategorijaAtrašanās (derīguma termiņš)Izcelsme
ENG: _gaGoogle Analytics (analytics.js) unikālo apmeklējumu uzskaite Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes2 gadigeolatvija.lv
ENG: _gatGoogle Analytics (analytics.js) pieprasījumu biežuma regulēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes10 minūtesgeolatvija.lv
ENG:__utmaGoogle analytics (ga.js) unikālo apmeklējumu uzskaiteVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes2 gadigeolatvija.lv
ENG: __utmtGoogle analytics (ga.js) pieprasījumu biežuma regulēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes10 minūtesgeolatvija.lv
__utmbGoogle analytics (ga.js) pirmā apmeklējuma identificēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes30 minūtesgeolatvija.lv
ENG: __utmzGoogle analytics (ga.js) apmeklējuma izcelsmes identificēšana.Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes6 mēnešigeolatvija.lv

ENG: Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes

ENG: Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru. Lai to izdarītu, Jums ir jāaktivizē pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasiet www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažas tīmekļa vietņu funkcionalitātes var tikt zaudētas.

ENG: Kontaktinformācija

ENG: Portāla www.geolatvija.lv pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai:

ENG: Valsts reģionālās attīstības aģentūra, 90001733697, Elizabetes iela 19, Rīga, LV 1010 Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA Google Inc, saistības attiecībā uz fizisko personu datu apstrādi: http://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20130906.html
ENG: Jautājumu gadījumā par sīkdatņu izmantošanu vai personas datu apstrādi, lūdzam, rakstīt uz e pastu: geoportals@vraa.gov.lv